portal osiedli, dzielnic i miast

Kwidzyn - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » komplet bielizny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

komplet bielizny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kompletbielizny 
   

Bywalec


Wiek: 55
Dołączył: Pon Gru 13, 2021 14:10
Posty: 27
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 16:40    Temat postu: komplet bielizny

Koronkowe body i pończochy z koronką w kwiaty
Uwielbiam to. To super wygodny i miękki materiał. Bardzo dobry rozmiar, ponieważ można go trochę zacisnąć i jest trochę rozciągliwy. Jeden z pasków odpadł podczas pierwszego przymierzania, co jest denerwujące, ale łatwe do naprawienia. Pończoch nie ma na zdjęciu, ale są równie niebieskie i bardzo miękkie.

https://www.diabolique.com.pl/collections/komplety-bielizny
Asia89 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Czw Mar 21, 2019 0:03
Posty: 77
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 15:10    Temat postu: Re: komplet bielizny

Jeśli chcesz kupić piękną i naprawdę dobrej jakości bieliznę, która wspaniale dopasowuje się do sylwetki, zobacz co ma do zaproponowania Conteshop . Ja zamawiałam tutaj staniki, pończochy oraz body- jedno sportowe a drugie koronkowe. Dostępne są wszystkie rozmiary a więc bez względu na tym figury znajdziesz tutaj coś dla siebie.
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Pon Lis 21, 2022 18:11    Temat postu: Re: komplet bielizny

Jestem raczej zwolenniczką dobrej i markowej bielizny, po prostu ten wydatek moim zdaniem się opłaca, bo bielizna jest wygodna i trwała. Jeśli chodzi o dobrą bieliznę mam swój ulubiony sklep - to triumfomania.pl .Tam kupiłam ostatnio prezent dla mojej siostry - https://triumfomania.pl/biustonosze/compliment-w-x , tak osobiste prezenty można kupować tylko dla osób bliskich.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama